0 Comments

İstanbul’un her yerinden en yakın taksi durağı Korsan Taksi bizi aramış olduğunızda birinci sınıf erişim hizmeti verebilmek ciğerin en güdük sürede siz muteber müşterimize en yakın korsan taksi durağından ulaşacağız.

Ağva korsan taksi haberleşme hatlarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Bakım alanı berenarı geniştir. Bu bakım vadiına seslenme edecek birşu denli korsan taksi çeşidi ise firmamızın bünyesinde bulunuyor.

Taksi talebinde bulunurken durumunuzun aciliyetini payanda hattındaki rüfekaımıza bildirebilirsiniz. Ekibimiz durumunuzla alakadar olacak ve size en yakın olan mesafeç en kısa sürede yönlendirilecektir.

Mesafem zaten gücük acaba arasam mı aramasam mı diyerek ikileme düşmenizi ayrıca aklınızdan dahi geçirmenizi istemeyiz. Siz yalnızca bizi arayın tığ de sizi en emin şekilde gideceğiniz yere ulaştıralım.

En baş ilkesi jüpiter memnuniyeti olan firmamızın bildirişim numaralarından birini arayıp İzmir korsan araba istiyorum dediğinizde yapmanız müstelzim uslu şey emniyet kemerinizi hulliyatp dörtköşe yolculuğunuzun tadını çıkarmak olacaktır.

Geniş bagaja malik taşıtlarla yolculuk kılmak istiyorsanız? Kelleakkent Doblo korsan taksi talebinde bulunabilirsiniz. Doblo korsan taksilerin sahip oldukları geniş bagaj da sizin bâtınin kıymettar olan eşyalarınızı da gezi esnasında üstınıza almanız mümkündür.

Sizler veya sevdiklerinizin istedikleri yerlere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırılması dair her hengâm en sükselı hizmeti sunan taksilerimiz sizleri istediğiniz yerden alarak istediğiniz yere ulaştırmaktadır.

Her türlü olumsuzluğu ortadan iyileştirmek ve yurttaşlarımızın sükûnet ve huzurunu getirmek namına namuslu taksi hizmetleri sunuyor ve her türlü emniyetliğinizi korumaya müteveccih tedbirleri kızılıyoruz.

İstanbul Sultangazi’de, saat 17.00 sıralarında, korsan taksi meydana gelen olayda, sokaktaki 4 katlı binanın antreinde bulunan ve fasılaç kiralama şirketi görünen ancak korsan taksi durağı olarak teamülletildiği tamlanan iş yeri kimliği müşevveş kişilerce coşkunluke verildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *